تابلو حروف برجسته

مدل های مختلفی از تابلوسازی حروف برجسته وجود دارد که بسته به نیاز کاری و بودجه درنظر گرفته شده می توانید از آنها استفاده کنید، این نوع روش تبیلغاتی به زیبایی باعث می شود تا بتوانید تبیلغات موثری را در اختیار داشته باشید و در کنار آن نیز می توانید به راحتی نیازهای خود را برطرف سازید.

تابلوسازی حروف برجسته

روش های تبلیغاتی امروزه گستردگی بسیاری پیدا کرده اند و در برخی موارد می توانند به خوبی مورد استفاده قرار بگیرند.  تابلوسازی حروف برجسته یکی از روش های بسیار کاربردی و جذابی می باشد که علاوه بر داشتن ظاهری بسیار مدرن می تواند تا مدت های بسیار زیادی به عنوان معرفی کننده شغل و یا کسب و کار شما در یک مکان ثابت باشد. مدل های مختلفی در زمینه طراحی تابلوسازی حروف برجسته وجود دارد که هر کدام می تواند بسته به نیاز شما مورد استفاده قرار بگیرد و با تزئین انواع ال ای دی ها می تواند زیبایی محیط کار شما چند برابر کند. 

مزیت های استفاده از تابلوسازی حروف برجسته

تنوع و همچنین گسترش روزانه ابزارها به شما این امکان را می دهد تا با خیال راحت بتوانید یک طرح کاملا حرفه ای را طراحی کنید. به واسطه استفاده از انواع تابلوسازی حروف برجسته می توانید با کمک رنگ ها و همچنین مدل های مختلف موردنظر خود یک طرح به یادماندنی ایجاد کنید. در بیشتر موارد در هنگام ساخت این ابزار تبلیغاتی ارزان و بسیار زیبا، از پلکسی گلاس استفاده می شود و دور تا دور این طرح را می توان با گلکسی های اضافه نقاشی نمود. البته در بسیاری از موارد به منظور نمایش داده شدن رنگ مشکی و همچنین سفید، می توانید از رنگ های تیره و روشن استفاده نمایید. طرح های دولایه تابلوسازی حروف برجسته را می توانید به راحتی بر روی انواع چوب ها و سنگها به کمک ابزارهایی چون جوش و یا پرچ ایجاد کنید و از این طریق به راحتی می توانید بخش های مختلف را کاملا حرفه ای و جذاب و به صورت برجسته استفاده نمایید.

البته این تمام کار نیست و به منظور افزایش زیبایی انواع تابلوسازی حروف برجسته می توان از انواع نوارهای رنگی و یا تک رنگ LED به منظور افزایش زیبایی کار استفاده نمود؛ همچنین وجود ال ای دی های چند رنگه و کنترل شده،می توانند به راحتی باعث شخصی سازی راحت تر شما شوند و زیبایی کار شما را تا حدود زیادی افزایش دهند. این نوع از تابلو ها به دلیل داشتن اطراف کامل روشن به واسطه ال ای دی های به کار رفته و داخلی تک رنگ و کمی تیره تر زیبایی حیرت انگیزی را در خود جای داده و می تواند تا مدت های طولانی به دلیل داشتن دوام بسیار زیاد در مقابل آب و شرایط آب و هوایی مختلف به عنوان یکی از راه های تبلیغاتی استفاده شود.

انواع تابلو های برجسته و مزیت های استفاده از آن

روش های بسیاری برای طراحی مدل های تبلیغاتی برای مغازه ها وجود دارد، اما استفاده از انواع تابلوسازی حروف برجسته که امروزه توانسته اند جایگاه بسیار مناسبی را نیز داشته باشند، همیشه به عنوان یکی از بهترین راههای تبلیغاتی شناخته می شوند، این روش به دلیل داشتن یک روکش محافظ و همچنین کیفیت بسیار بالای طراحی می تواند تا مدت های طولانی در مقابل انواع آب و هواهای مختلف مورد استفاده باشد و از این روش می توانید به راحتی برای تبلیغات خود در مغازه ها و همچنین معرفی خود و برندتان استفاده کنید. طراحی مدرن و بسیار خاص این نوع از روش های تبلیغاتی، به راحتی می تواند باعث ماندگاری نام شما در بین زبان ها شود و با داشتن زیبایی و نورپردازی خاص، می تواند نمایان گر یک محیط شاد و بسیار حرفه ای در بازار باشد.

مدل های مختلفی از تابلوسازی حروف برجسته وجود دارد که هر کدام می تواند بر اساس نیاز کاریشما طراحی شده، مدل های بسیاری وجود دارند که روش ساخت و همچنین استفاده آنها متفاوت می باشد و بسته به نیاز و همچنین هزینه های شما می تواند مورد استفاده قرار بگیرد، این موارد شامل؛

تابلوسازی حروف برجسته حاشیه دار

این نوع تابلو ها که به کمک انواع پلکسی گلاس طراحی شده اند، دارای حروف درشت می باشند و می توانند به صورت دو طرفه باشند. این نوع تابلو ها را می توان در نماهای خانگی ویا بر روی سنگ و انواع چوب ها پیدا سازی کرد تا نمایی بسیار جذاب را در اختیار داشته باید.

تابلوهای حروف برجسته ستاره ای

نوع جدید از انواع تابلوسازی حروف برجسته وجود دارد که به کمک آن می توان با داشتن درخشش و زیبایی بیشتر، زیبایی محیط کار خود را چند برابر کنید، این مدل به دلیل داشتن حالت درخشندگی خاص خود که به چشم فرد ساطع می گردد و دارای یک برق ملایم می باشد، باعث نمایش حالت چشمک زن شود و زیبایی خاصی را به وجود آورد. در بیشتر آرایشگاه و مغازه های زیبا می توان از این ابزار جذاب استفاده نمود.

تابلو حروف برجسته پلاستیک سه بعدي وكيوم

یکی از جدیدترین مدل های طراحی انواع تابلوسازی حروف برجسته استفاده از مدل های وکیوم می باشد در این نوع از انواع تابلو های تبلیغاتی که به کمک دستگاه های کاملا حرفه ای طراحی می شود، می توانید رنگ و نوع و همچنین میزان درخشندگی طرح را مشخص کنید و از این طریق به راحتی می توانید هر مدلی را که دوست دارید طراحی کنید. انواع مختلفی از این نوع تابلوها وجود دارد و بسته به شرایط خود می توانید این مدل را انتخاب کنید. به دلیل داشتن طراحی ساده تر و سرعت آماده سازی بهتر، این نوع از تابلوسازی حروف برجسته توانسته  رقیب سرسخت مدل های قدیمی خود در بازار شود.

تابلوسازی حروف برجسته مدل فلزی

یکی از روش هایی که دارای کیفیت و دوام خاصی است، استفاده از مدل های فلزی می باشد که به شما اجازه می دهد در عین داشتن یک طرح بسیار حرفه ای به راحتی بتوانید مدل های زیباتری از انواع این نوع تابلو ها را داشته باشید. استفاده از آلیاژ های مسی و برنجی این امکان را می دهد تا بتواند یک طرح بسیار حرفه ای را در اختیار داشته باشید و به واسطه این شرایط به شما این اجازه را می دهد تا با کیفیتی کاملا اخارق العاده بتوانید مخاطبان بسیاری را به سوی خود جذب کنید. امروزه به دلیل داشتن تکنولوژی های پیشرفته می توان از انواع دستگاه های برش فلز به منظور ایجاد کردن برش های بسیار دقیق استفاده کرد که می تواند باعث ایجاد شدن یک محصول کاملا زیبا و نهایی می شود.